هشتمین کنگره سالانه بین المللی پژوهش های نوین در مطالعات مدیریت - اردیبهشت 99

هشتمین کنگره سالانه بین المللی پژوهش های نوین در مطالعات مدیریت – اردیبهشت ۹۹

تایید شده در گیلارو ✅ هشتمین کنگره سالانه بین المللی پژوهش های نوین در مطالعات مدیریت – اردیبهشت ۹۹
هشتمین کنگره سالانه بین المللی پژوهش های نوین در مطالعات مدیریت با همکاری دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و اساتید هیات علمی در ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ به مدت دو روز در سالن همایش های پردیس بین الملل دانشگاه شیراز برگزار می شود.
ایمیل: info@aicm.ir
تلفن دبیرخانه: ۰۹۱۰۳۲۷۳۵۶۶
آدرس وب سایت: http://www.aicm.ir/
محل برگزاری: پردیس بین الملل دانشگاه شیراز
شهر: شیراز
آخرین مهلت ارسال مقالات کامل۱۳۹۹/۰۲/۲۶
آخرین مهلت ثبت نام۱۳۹۹/۰۲/۲۷
تاریخ شروع کنگره۱۳۹۹/۰۲/۲۹
تاریخ پایان کنگره۱۳۹۹/۰۲/۳۰

این کنگره در دوره های قبل با عنوان گنکره بین المللی پژوهش های نوین در مطالعات مدیریت، حسابداری و اقتصاد برگزار شده است اما با جلسه شورای سیاستگذاری، تصمیم نهایی بر این شد که جهت اعتبار بخشی به این کنگره، ضمن تفکیک دو موضوع حسابداری و اقتصاد، این کنگره از دوره هشتم به بعد، بصورت تک محوری و فقط با محوریت علوم مدیریت برگزار شود. این موضوع ضمن افزایش اعتباردهی به کنگره باعث استقبال بیشتر پژوهشگران محترم شده است.

در همین راستا کمیته علمی و شورای سیاستگذاری کنگره از تمامی پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و مدیران و پرسنل محترم سازمان های مدیریتی سراسر کشور جهت شرکت در این کنگره دعوت بعمل می آورند.

از مهمترین برنامه های این کنگره می توان به سخنرانی کلیدی، ارائه مقالات سخنرانی و پوستری و شیرازگردی را نام برد.

تغییرات سریع و چالش‌های جهانی در دنیای امروزی و رویکردهای نوین در ارائه و بکارگیری الگوهای آموزش و پژوهش در علوم مختلف موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری شده است. تبادل دانش روز و انتقال تجربیات، بیان چالش‌ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات در حوزه های مختلف علم و فناوری اولویت اول این همایش است.

این همایش در پی آن است تا با الهام از گذشته و با نگاه به آینده، فضایی کارا و پویا به وجود آورد و نیاز به رشد و توسعه علوم و فناوری های نوین و استفاده بهینه از آن ها را بر آورده سازد و به تعامل و ابراز اندیشه های اندیشمندان و پژوهشگران توجه ویژه ای داشته باشد.

برگزاری این همایش نقش بسزایی در بروز رسانی دانش و تبادل تجربه میان اساتید, متخصصین و فارغ التحصیلان این رشته ها ایفا می نماید و برگزارکنندگان امیدوارند نتایج برگزاری این رویداد و دستاوردهای آن در کوتاه مدت و بلندمدت بتواند قدمی ارزشمند در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر بردارد.

این رویداد با هدف “بنیان گذاری و تداوم گفتمان های ملی و بین المللی در زمینه مفاهیم و نظریات، بررسی چالش ها، تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای نوین پژوهشی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران و دانشجویان” با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار می شود.

پاسخی بگذارید