کنفرانس بین المللی علوم انسانی و پژوهش های اسلامی - آذر98

کنفرانس بین المللی علوم انسانی و پژوهش های اسلامی – آذر۹۸

تایید شده در گیلارو ✅ – کنفرانس بین المللی علوم انسانی و پژوهش های اسلامی – آذر۹۸
آخرین مهلت ارسال چکیده۱۳۹۸/۰۹/۲۷
آخرین مهلت ارسال مقالات کامل۱۳۹۸/۰۹/۲۷

آخرین مهلت ثبت نام۱۳۹۸/۰۹/۲۹
تاریخ شروع کنفرانس۱۳۹۸/۰۹/۳۰
تاریخ پایان کنفرانس۱۳۹۸/۰۹/۳۰

ایمیل: conf@khist.ir
تلفن دبیرخانه: ۰۷۱۳۸۴۳۲۳۴۹
آدرس وب سایت: http://chrr.ir/

محل برگزاری: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، پلاک ۲۳۰. دبیرخانه دائمی کنفرانس ها و کنگره های علمی خوارزمی
(ساعت پاسخ گویی تلفنی: شنبه تا پنج شنبه ۸ الی ۱۴ )

شهر: شیراز

معرفی کنفرانس بین المللی علوم انسانی و پژوهش های اسلامی – آذر۹۸

تغییرات سریع و چالش‌های جهانی در دنیای امروزی و رویکردهای نوین در ارائه و بکارگیری الگوهای آموزش و پژوهش در علوم مختلف موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری شده است. تبادل دانش روز و انتقال تجربیات، بیان چالش‌ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات در حوزه های مختلف علم و فناوری اولویت اول این همایش است.

این همایش در پی آن است تا با الهام از گذشته و با نگاه به آینده، فضایی کارا و پویا به وجود آورد و نیاز به رشد و توسعه علوم و فناوری های نوین و استفاده بهینه از آن ها را بر آورده سازد و به تعامل و ابراز اندیشه های اندیشمندان و پژوهشگران توجه ویژه ای داشته باشد.

برگزاری این همایش نقش بسزایی در بروز رسانی دانش و تبادل تجربه میان اساتید, متخصصین و فارغ التحصیلان این رشته ها ایفا می نماید و برگزارکنندگان امیدوارند نتایج برگزاری این رویداد و دستاوردهای آن در کوتاه مدت و بلندمدت بتواند قدمی ارزشمند در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر بردارد.

این رویداد با هدف “بنیان گذاری و تداوم گفتمان های ملی و بین المللی در زمینه مفاهیم و نظریات، بررسی چالش ها، تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای نوین پژوهشی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران و دانشجویان” با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار می شود.

از این رو از تمامی اساتید محترم دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و دانشجویان عزیز دعوت می شود تا با شرکت در این رویداد علمی ، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه موضوعی، به منظور بررسی راهکارهای بهره گیری موثر و کارامد از این دستاوردها و برنامه ریزی لازم در جهت تکامل و توسعه تحقیقات انجام شده و استفاده از آن در جهت توسعه علمی کشور، ارائه نمایند.

محورهای کنفرانس

علوم انسانی

حسابداری ادیان و عرفان کتابداری اقتصادعلوم سیاسی آموزش و پرورش و تحول بنیادین در علوم انسانی علوم قرانی و حدیث روانشناسی تاریخ و تمدن اخلاق فلسفه و کلام جغرافیا مدیریت فقه و حقوق تربیت بدنی و علوم ورزشی علوم اجتماعی سایر مباحث مرتبط با علوم انسانی علوم تربیتی زبان و ادبیات فارسی، انگلیسی و عربی

پژوهش های اسلامی

الهیات و معارف اسلامی علوم قرانی و حدیث فقه و حقوق اسلامی فلسفه اخلاق و تربیت اخلاقی اسلام و مبانی علوم انسانی اقتصاد اسلامی تعلیم و تربیت اسلامی جامعه شناسی و ارتباطات اسلامی روانشناسی اسلامی علوم سیاسی اسلامی مدیریت اسلامی هنر و معماری اسلامی سایر مباحث مرتبط با علوم اسلامی

کنفرانس بین المللی علوم انسانی و پژوهش های اسلامی - آذر98
کنفرانس بین المللی علوم انسانی و پژوهش های اسلامی – آذر۹۸

پاسخی بگذارید