کنفرانس ملی حقوق، جامعه شناسی و علوم سیاسی - آذر 98

کنفرانس ملی حقوق، جامعه شناسی و علوم سیاسی – آذر ۹۸

تایید شده در گیلارو ✅ – کنفرانس ملی حقوق، جامعه شناسی و علوم سیاسی – آذر ۹۸
ایمیل: conf@khist.ir
تلفن دبیرخانه: ۰۷۱۳۸۴۳۲۳۴۹
آدرس وب سایت: http://lsps.ir/
محل برگزاری: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسول الله، پلاک ۲۳۰. دبیرخانه دائمی کنفرانس ها و کنگره های علمی خوارزمی
(ساعت پاسخ گویی تلفنی: شنبه تا پنج شنبه ۸ الی ۱۴ )
شهر: شیراز

گروه های هدف و مخاطبان

– اساتید، صاحب نظران، اندیشمندان، مدیران و دانشجویان تمامی گرایش های رشته های مرتبط با همایش

– دانشگاه­ ها، مراکز مطالعاتی و کلیه مؤسسات پژوهشی و آموزشی

– کلیه نهادها و ارگان­ های سیاستگذار در امر حوزه های مرتبط با محورهای همایش

– وزارتخانه­ ها، سازمان­ ها، کمیته­ ها و ستادهای فعال در این حوزه

– انجمن­ های صنفی و تشکل­ های مردم­ نهاد در حوزه های مرتبط با محورهای همایش

– کلیه سازمانها، ادارات، نهادها و ارگانهای سیاستگذار در حوزه های مرتبط با محورهای همایش علوم سیاسی

معرفی کنفرانس

تغییرات سریع و چالش‌های جهانی در دنیای امروزی و رویکردهای نوین در ارائه و بکارگیری الگوهای آموزش و پژوهش در علوم مختلف موجب پیشرفت دانش بشری در عرصه های مختلف علم و فناوری شده است. تبادل دانش روز و انتقال تجربیات، بیان چالش‌ها و ارائه راهکارها و کاربردی نمودن نتایج تحقیقات در حوزه های مختلف علم و فناوری اولویت اول این همایش است.

این همایش در پی آن است تا با الهام از گذشته و با نگاه به آینده، فضایی کارا و پویا به وجود آورد و نیاز به رشد و توسعه علوم و فناوری های نوین و استفاده بهینه از آن ها را بر آورده سازد و به تعامل و ابراز اندیشه های اندیشمندان و پژوهشگران توجه ویژه ای داشته باشد.

برگزاری این همایش نقش بسزایی در بروز رسانی دانش و تبادل تجربه میان اساتید, متخصصین و فارغ التحصیلان این رشته ها ایفا می نماید و برگزارکنندگان امیدوارند نتایج برگزاری این رویداد و دستاوردهای آن در کوتاه مدت و بلندمدت بتواند قدمی ارزشمند در جهت دستیابی به اهداف مورد نظر بردارد.

این رویداد با هدف “بنیان گذاری و تداوم گفتمان های ملی و بین المللی در زمینه مفاهیم و نظریات، بررسی چالش ها، تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای نوین پژوهشی بین اندیشمندان، محققان، صنعتگران و دانشجویان” با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی برگزار می شود. علوم سیاسی

از این رو از تمامی اساتید محترم دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و دانشجویان عزیز دعوت می شود تا با شرکت در این رویداد علمی ، آخرین دستاوردهای خود را در زمینه موضوعی، به منظور بررسی راهکارهای بهره گیری موثر و کارامد از این دستاوردها و برنامه ریزی لازم در جهت تکامل و توسعه تحقیقات انجام شده و استفاده از آن در جهت توسعه علمی کشور، ارائه نمایند.

کنفرانس ملی حقوق، جامعه شناسی و علوم سیاسی - آذر 98
کنفرانس ملی حقوق، جامعه شناسی و علوم سیاسی – آذر ۹۸

پاسخی بگذارید