چهارمین همایش، آزمون و مسابقه جاواکاپ

تاریخ شروع: پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ – تاریخ پایان: جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶
تهران/یزد – دانشگاه شهید بهشتی/دانشگاه یزد
برگزارکننده: انجمن جاواکاپ
تلفن تماس با دبیرخانه: ۰۲۱۶۶۰۹۷۹۷۲
نمابر: 
آدرس وب سایت: javacup.ir
آدرس ایمیل: info@javacup.ir
خلاصه اطلاعات لازم درباره آزمون/مسابقه جاواکاپ:
آزمون عملی غیرحضوری برنامه‌نویسی جاوا، در روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به صورت اینترنتی برگزار می‌شود. به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود. آزمون عملی در قالب خدمات quera.ir برگزار می‌شود.
آزمون کتبی جاواکاپ مشابه سالهای گذشته به شکل تستی چندگزینه‌ای در تاریخ جمعه ۲۱ مهرماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۳:۲۰ برگزار می‌شود. به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود و به افرادی که حد نصاب لازم را کسب می‌کنند، گواهینامه اعطا می‌شود که در یافتن فرصت‌های شغلی مفید است. آزمون کتبی همزمان در دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه یزد برگزار می‌شود.
تعداد محدودی از افرادی که از آزمون کتبی و عملی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، به آزمون فینال حضوری دعوت می‌شوند که به صورت عملی در تاریخ ۵ آبان‌ماه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد.
انجمن جاواکاپ می‌کوشد شرکت‌کنندگان این آزمون را به شرکت‌های متقاضی جذب برنامه‌نویس جاوا معرفی و به استخدام ایشان کمک نماید.
کارنامه تفصیلی شامل امتیاز، رتبه و تراز در بخشهای مختلف آزمون صادر می‌شود.
علاوه بر جوایز انفرادی نفیسی که به نفرات برتر بخشهای مختلف مسابقه جاواکاپ اهدا می‌شود، به تیم‌های برتر (دانشکده برتر و شرکت برتر) نیز جام جاواکاپ اهدا می‌شود.

پاسخی بگذارید